ARİS İSTANBUL ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ

Aris İstanbul Estetik Ve Güzellik Merkezi

Eyüp Merkez Mah. Fahri Korutürk Cad. 26 Eyüp, İstanbul Eyüp, İstanbul
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
Aris İstanbul Estetik Ve Güzellik Merkezi
Seval Güney
Eyüp Merkez Mah. Fahri Korutürk Cad. 26 Eyüp, İstanbul
Eyüp , İstanbul
İş Alanları

Güzellik Salonları

Aris İstanbul Kahramanmaraş Şubesi; 0 344 232 15 87 Menderes Mah. Trabzon Cad. Kasımbey Apt. Kat.3 No.5

Aris İstanbul Estetik Ve Güzellik Merkezi Hakkında

GÜZELLEŞMEK İÇİN ARİS İSTANBUL

Hizmette kaliteyi, temizliği ve özeni temel alan yaklaşımıyla Kahramanmaraşlı hanımların gözdesi hâline gelen Aris İstanbul, kendi alanında çok geniş bir yelpazede faaliyet gösteriyor.

 

Hizmette kaliteyi, temizliği ve özeni temel alan yaklaşımıyla Kahramanmaraşlı hanımların gözdesi hâline gelen Aris İstanbul, kendi alanında çok geniş bir yelpazede faaliyet gösteriyor.
 
Sadece Aris İstanbul’da bulunan Buz lazer epilasyon, leke tedavisi, kırışıklık tedavisi, akne tedavisi kalıcı makyaj uygulamaları, zayıflama başta olmak üzere estetik ve güzellik alanına giren birçok konuda siz Kahramanmaraşlı hanımlara profesyonel çözümler sunuluyor.
  
Aris İstanbul, Türkiye’de sektöre hâkim 5 büyük firmadan biri ve %100 memnuniyet garantisi veriyor.
 
Bu seçkin güzellik ve bakım merkezinin en büyük farkı, hem sahiplerinin hem de çalışanların güler yüzlü ve samimi olmaları…
 
Maraş Medya Yayın Grubundan Seda Çelik,  Aris İstanbul’un Kahramanmaraş şubesinde yöneticisi Sultan Mirzaoğlu ile özel bir söyleşi yaptı:


 
ARİS İstanbul’un misyon ve vizyonundan bize biraz bahsedebilir misiniz?
 
1997 yılında İstanbul da kozmetik ve ilaç sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin, 2007 yılında Almanya’da, Adana, Gaziantep, Mersin, Şanlıurfa’da açılan şubelerle başlayan hizmet kervanı birçok ile yayılarak büyüdü.
45 İlde hizmet veriyoruz. 4 senedir Kahramanmaraş’tayız
Burada Kahramanmaraşlı hanımlara özel hizmetler verdiğimiz Kahramanmaraş şubesi olarak bu sektörde iyiler arasına girmenin haklı gururunu taşıyoruz.
 
Sizi farklı kılan nedir? Neden insanlar sizi tercih etmeli?
 
Bizi farklı kılan, müşterilerimize verdiğimiz değerdir.  Kaliteyi ve özeni aynı anda sunuyoruz. Kalite, güven ve fiyat performans denildiğinde bizi tercih etmeleri çok zor değil zaten…
  
Kullanılan kozmetikler cilt sağlığını etkiliyor. Kozmetik ürün seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
 
İçeriklerine dikkat etmeliyiz. Yanlış ürünler gözeneklerimizin kapanmasına sebep olabiliyor. Bu da cildin erken yaşlanmasına sebebiyet verebiliyor. Söz konusu içeriklerinde alkol bulunmamasına dikkat edilmelidir.
 


Hijyen denildiğinde aklınıza ne geliyor? Kendi bünyenizde nasıl bir hijyen politikası izliyorsunuz?
 
Hijyen bizim için kapının girişinde başlayıp müşterinin kapıdan çıkışına kadar sürmektedir. İçerde kullandığımız cihazlardan, malzemelerden, ikramlarımıza kadar her konuda hijyene önem veriyoruz. Ürünlerimizi tek kullanımlık tercih ediyoruz. Kullandığımız ürünü kişilere özel olarak sunuyoruz. Onlar müşterilerimizin kişisel malzemeleri oluyor.
  
Okuyucularınıza günlük hayatlarında kolaylıkla uygulaya bilecekleri tavsiyeler verebilir misiniz?
 
Her gün yüzümüzü derinlemesine temizlemeliyiz. Gün içerisindeki yapılmış olan makyajı temizlemeden yatmamalıyız. Duşlardan sonra cildimize nemlendirici sürerek nem dengesini korumalıyız.

 
Müşterilerinizin görüş ve önerileri sizi ne kadar etkiliyor?
 
Kesinlikle %100 etkiliyor. Müşterilerimizin görüş ve önerilerine çok değer veriyoruz. Verdiğimiz hizmetle ilgili izlenimlerini alıyor, onlardan gelen fikir ve yaklaşımları mutlaka değerlendiriyor, dikkate alıyoruz. Bizim için esas olan müşteri memnuniyetidir. 
 
Aris İstanbul’dan siz Kahramanmaraşlı hanımlara özel yaz kampanyası Tüm vücut ütüleme epilasyon paketi sadece 1490 TL kredi kartı ve elden taksit imkanları ve Aris İstanbul farkı ile.
 
 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır.cepfirma.com | 2019

Iyzico
Türkiye'nin En Kapsamlı Firma Rehberi (cepfirma.com)